Kopia Promocja Noworoczna (2).png

                      Przedstawiamy Państwu pierwszy polski portal e-learningowy dedykowany w całości branży cleaningowej. Znajdziecie w nim Państwo zestaw szkoleń, niezbędnych na każdym szczeblu kariery w branży cleaningowej i tym samym wiedzę niezbędną do dobrego wykonywania pracy sprzątacza, menadżera, handlowca, właściciela firmy a nawet administratora budynku.

Jako pierwsi w kraju przygotowaliśmy w pełni zdigitalizowane szkolenie "Profesjonalne utrzymanie czystości - Kurs podstawowy", którego program zawiera wyłącznie najważniejsze, najbardziej elementarne zagadnienia, przede wszystkim doskonale dopasowane do potrzeb pracowników liniowych. Jego zawartość sprawia, że stanowi on doskonałą podstawę wiedzy również dla pozostałych osób zaangażowanych w procesy sprzedażowe (handlowców) jak i administracyjne (brygadziści, koordynatorzy, administratorzy). 

Przez dekady branża, w której wspólnie funkcjonujemy cierpiała na brak świadomości potrzeby kształcenia kadr, a dotychczas dostępne szkolenia stacjonarne nie tylko swoją ceną, ale i zakresem materiału częstokroć wykraczały poza możliwości i potrzeby pracowników oraz właścicieli firm.

Dlatego też szkolenia w CLEAN MODE są przystępne cenowo i łatwo dostępne wszędzie tam gdzie ich uczestnik będzie miał dostęp chociażby do smartfona (choć oczywiście zachęcamy do oglądania szkoleń na monitorze komputera). Od dziś nie ma potrzeby delegowania pracownika na szkolenie stacjonarne. W związku z tym nie ma też już potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów wynikających z transportu pracownika, jego zakwaterowania, wyżywienia czy koniecznością zorganizowania za niego zastępstwa w pracy

.

Prawdę mówiąc, przeszkolenie pracownika w tej branży nie było jeszcze nigdy tak proste i łatwo dostępne! 

Nasze szkolenia...

- są wielokrotnie tańsze od szkoleń stacjonarnych.

- nie wymagają delegowania personelu.

- nie wymagają organizowania zastępstw za uczestników szkolenia.

- można odbyć je gdziekolwiek i o jakiejkolwiek porze dnia czy nocy.

- nie narażają niczyjego zdrowia w czasach pandemii.

- zawierają wiele udokumentowanych doświadczeń chemicznych.

- zawierają wiele prezentacji technik ergonomicznej i efektywnej pracy.

- są wręcz idealne dla nowych pracowników, bez doświadczenia w branży.

- oszczędzają czas, wyręczając Menadżerów w kształceniu personelu.

- wpływają pozytywnie na zwiększenie jakości i efektywności pracy personelu.

- kładą nacisk na bezpieczeństwo wykonywanej pracy.

- są prowadzone przez akredytowanego Trenera Polskiej Izby Gospodarczej Czystości.

- motywują i podnoszą rangę wykonywanego zawodu profesjonalnego sprzątacza.

1. Jak można nauczyć się sprzątania przez Internet?

Tematyka profesjonalnego utrzymania może być przedstawiana w różnym zakresie. Można na niektóre tematy powiedzieć więcej, a na inne mniej, ale wystarczająco żeby wykonywać pracę cleanera bezpiecznie i poprawnie. Zapraszamy też na kursy rozszerzone, które pogłębiają wiedzę zakresu podstawowego. Dzięki wielu materiałom wideo można zobaczyć jak poprawnie używać narzędzi i środków chemicznych. Należy tu nadmienić, że dotychczasowe szkolenia stacjonarne w większości nie posiadały części praktycznej szkolenia, trener zazwyczaj wyświetlał jedynie prezentację na rzutniku i opowiadał o sprzątaniu.

2. Twoich pracowników szkolą hurtownie i firmy producenckie za darmo?

Takie szkolenia też są istotne. Jednak opierają się one praktycznie zawsze na prezentacji konkretnych produktów, a nie na ogólnym spektrum rodzajów i przeznaczeń różnych środków chemicznych
i narzędzi. To, że teraz wiedzą jak posługiwać się produktami marki X czy marki Y nie znaczy, że będą wiedzieć do czego służą środki o odczynie kwasowym, a do czego środki o odczynie zasadowym. Takich przykładów można mnożyć by bardzo dużo.

Szkolenia online oferowane przez Clean Mode to wiedza gruntowna, logiczna, budująca prawidłowe postrzeganie personelu na zagadnienia związane z cleaningiem. Przykładowo dzięki tej wiedzy nie ważne chemię jakiego producenta powierzysz swojemu pracownikowi, to będzie on wiedział gdzie powienien szukać informacji, jak jej używać, bez każdorazowej konieczności przeprowadzania szkolenia produktowego.

3. Uważasz, że Twojej firmy nie stać jest na zakup naszych szkoleń?

Każde szkolenie wpłynie pozytywnie na zwiększanie efektywności pracy Twojego personelu.. Dzięki temu zyskuje on możliwość obsłużenia większego obszaru w tym samym czasie. Ponadto kształcenie personelu wpłynie pozytywnie również na jakość świadczonej usługi. Jest to bardzo istotne w sytuacji ogromnej rotacji i braków personelu.

4. Twoja firma nie ma w praktyce szkolenie personelu?

Szkolenia wpływają pozytywnie na relacje z pracodawcą, przywiązują personel do firmy. W czasach kiedy rotacja jest duża i braki personalne dają się we znaki to bardzo ważny argument, tym bardziej że teraz można to zrobić za 1/5 ceny szkolenia stacjonarnego. Szkolenia wpływają na zwiększenie wydajności pracy i bezpieczeństwo personelu oraz czyszczonych powierzchni.

5. Nie jesteś zainteresowany/a szkoleniami?

Szkolenia wpływają pozytywnie na relacje z pracodawcą, przywiązują personel do firmy. W czasach kiedy rotacja jest duża i braki personalne dają się we znaki to bardzo ważny argument, tym bardziej że teraz można to zrobić za 1/5 ceny szkolenia stacjonarnego. Każde szkolenie wpłynie pozytywnie na zwiększanie efektywności pracy Twojego personelu.. Dzięki temu zyskuje on możliwość obsłużenia większego obszaru w tym samym czasie. Ponadto kształcenie personelu wpłynie pozytywnie również na jakość świadczonej usługi. Jest to bardzo istotne w sytuacji ogromnej rotacji i braków personelu.

6. Cena mimo wszystko zbyt wysoka?

Zapraszamy do kontaktu i negocjacji przy zakupie większej ilości szkoleń. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla osób chcących zakupić minimum 10 szt. Kursu podstawowego.

Nadal masz wątpliwości?

Poniżej znajdziesz najważniejsze z pytań i odpowiedzi, które mam nadzieję pomogą Ci w podjęciu dobrej decyzji!