Oferta dla firm

Potrzebujesz oferty dla firmy?

CleanMode_new_1_edited.png

                      Przedstawiamy Państwu pierwszy polski portal e-learningowy dedykowany w całości branży cleaningowej. Znajdziecie w nim Państwo zestaw szkoleń, niezbędnych na każdym szczeblu kariery w branży cleaningowej i tym samym wiedzę niezbędną do dobrego wykonywania pracy sprzątacza, menadżera, handlowca, właściciela firmy, a nawet administratora budynku (czytaj dalej)...

 

Bestseller

Kurs podstawowy  (1).png

Profesjonalne utrzymanie czystości - kurs podstawowy

Kurs opracowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Pracowników liniowych.

Szkolenie składa się z 6 modułów tematycznych, z których każdy podzielony jest na osobne lekcje. 

W sumie szkolenie obejmuje 56 lekcji i 6 testów wiedzy.

Szkolenie jest prowadzone oraz jego program został opracowany przez certyfikowanego trenera Polskiej Izby Gospodarczej Czystości Pana Tomasza Łuczaka.

Znamy profil pracowników w branży. Zdajemy sobie sprawę z ich potrzeb, jak i ograniczeń. Dlatego, to szkolenie w całości zostało nagrane prostym, zrozumiałym językiem, dostosowanym również do potrzeb osób z niepełnosprawnościami m.in. (*P, *U).

Ukończenie szkolenia i pozytywne rozwiązanie wszystkich testów potwierdzone jest Certyfikatem.

Szkolenie uzyskało pozytywną opinię Polskiej Izby Gospodarczej Czystości

01ab6d_88e7b3d7ebcc418384979377f9e96b92~mv2.png

Program szkolenia zawiera:

Program kursu podstawowego

Teoria

Praktyka

Podział szkolenia:

W celu, zachowania klarowności procesu kształcenia, szkolenie zostało podzielone na dwa etapy, Teoretyczny i Praktyczny. Każdy z nich porusza bardzo ważne kwestie dotyczące codziennej pracy członka serwisu sprzątającego.

Test wiedzy:

Senior Businessman

Każdy z 6 modułów zakończony jest Testem wiedzy, którego zaliczenie umożliwia kontynuowanie nauki.

Zaliczenie wszystkich z 6 testów gwarantuje uzyskanie Certyfikatu pozytywnego ukończenia Szkolenia. 

Taka konstrukcja testów, gwarantuje pewność, że osoba kończąca szkolenie legitymuje się wiedzą zawartą w szkoleniu.

Dostępność:

Projekt%20bez%20tytu%C5%82u%20(9)_edited.png
Zarys tabletka
2_edited.png
Smart Phone Outline
1_edited.jpg

Dzięki unikalnej formie, jaką jest dostępność w internecie tego typu szkolenia, można wziąć w nim udział na dowolnym dostępnym urządzeniu, do którego obsługi osoba szkolona jest przyzwyczajona. Nie ma znaczenia czy będzie to komputer stacjonarny, laptop, tablet czy telefon komórkowy. Ważne jest jedynie posiadanie dostępu do internetu pozwalające na obejrzenie lekcji nagranych w formie filmów oraz rozwiązanie testów wiedzy. 

1.png
już dziś(1).png
 
 
 

Czy takie szkolenia sprawdzą się u Ciebie w firmie? 

Szkolenia w formie e-learningu to fantastyczna forma kształcenia rozproszonej kadry pracowników. Dzięki unikalnej formie, jaką jest dostępność na stronie www, można wziąć w udział w szkoleniu w dowolnym miejscu na własnym urządzeniu, do którego obsługi osoba szkolona jest przyzwyczajona.

 

Nie ma znaczenia czy będzie to komputer stacjonarny, laptop, tablet czy telefon komórkowy. Ważne jest jedynie posiadanie dostępu do internetu pozwalające na obejrzenie lekcji nagranych w formie filmów oraz rozwiązanie testów wiedzy. 

Nasze narzędzie zostało wielokrotnie przetestowane przez osoby o różnym stopniu zaawansowania. Zawsze z bardzo pozytywnym skutkiem. 

Poniżej odpowiadamy na kilka pytań, które pojawiały się podczas naszych rozmów z uczestnikami szkoleń oraz klientami, właścicielami firm sprzątających. 

Nasze szkolenia...

- są wielokrotnie tańsze od szkoleń stacjonarnych.

- nie wymagają delegowania personelu.

- nie wymagają organizowania zastępstw za uczestników szkolenia.

- można odbyć je gdziekolwiek i o jakiejkolwiek porze dnia czy nocy.

- nie narażają niczyjego zdrowia w czasach pandemii.

- zawierają wiele udokumentowanych doświadczeń chemicznych.

- zawierają wiele prezentacji technik ergonomicznej i efektywnej pracy.

- są wręcz idealne dla nowych pracowników, bez doświadczenia w branży.

- oszczędzają czas, wyręczając Menadżerów w kształceniu personelu.

- wpływają pozytywnie na zwiększenie jakości i efektywności pracy personelu.

- kładą nacisk na bezpieczeństwo wykonywanej pracy.

- są prowadzone przez akredytowanego Trenera Polskiej Izby Gospodarczej Czystości.

- motywują i podnoszą rangę wykonywanego zawodu profesjonalnego sprzątacza.

CleanMode_new_1_edited.png

1. Jak można nauczyć się sprzątania przez Internet?

Tematyka profesjonalnego utrzymania może być przedstawiana w różnym zakresie. Można na niektóre tematy powiedzieć więcej, a na inne mniej, ale wystarczająco żeby wykonywać pracę cleanera bezpiecznie i poprawnie. Zapraszamy też na kursy rozszerzone, które pogłębiają wiedzę zakresu podstawowego. Dzięki wielu materiałom wideo można zobaczyć jak poprawnie używać narzędzi i środków chemicznych. Należy tu nadmienić, że dotychczasowe szkolenia stacjonarne w większości nie posiadały części praktycznej szkolenia, trener zazwyczaj wyświetlał jedynie prezentację na rzutniku i opowiadał o sprzątaniu.

2. Twoich pracowników szkolą hurtownie i firmy producenckie za darmo?

Takie szkolenia też są istotne. Jednak opierają się one praktycznie zawsze na prezentacji konkretnych produktów, a nie na ogólnym spektrum rodzajów i przeznaczeń różnych środków chemicznych
i narzędzi. To, że teraz wiedzą jak posługiwać się produktami marki X czy marki Y nie znaczy, że będą wiedzieć do czego służą środki o odczynie kwasowym, a do czego środki o odczynie zasadowym. Takich przykładów można mnożyć by bardzo dużo.

Szkolenia online oferowane przez Clean Mode to wiedza gruntowna, logiczna, budująca prawidłowe postrzeganie personelu na zagadnienia związane z cleaningiem. Przykładowo dzięki tej wiedzy nie ważne chemię jakiego producenta powierzysz swojemu pracownikowi, to będzie on wiedział gdzie powienien szukać informacji, jak jej używać, bez każdorazowej konieczności przeprowadzania szkolenia produktowego.

3. Uważasz, że Twojej firmy nie stać jest na zakup naszych szkoleń?

Każde szkolenie wpłynie pozytywnie na zwiększanie efektywności pracy Twojego personelu.. Dzięki temu zyskuje on możliwość obsłużenia większego obszaru w tym samym czasie. Ponadto kształcenie personelu wpłynie pozytywnie również na jakość świadczonej usługi. Jest to bardzo istotne w sytuacji ogromnej rotacji i braków personelu.

4. Twoja firma nie ma w praktyce szkolenie personelu?

Szkolenia wpływają pozytywnie na relacje z pracodawcą, przywiązują personel do firmy. W czasach kiedy rotacja jest duża i braki personalne dają się we znaki to bardzo ważny argument, tym bardziej że teraz można to zrobić za 1/5 ceny szkolenia stacjonarnego. Szkolenia wpływają na zwiększenie wydajności pracy i bezpieczeństwo personelu oraz czyszczonych powierzchni.

5. Nie jesteś zainteresowany/a szkoleniami?

Szkolenia wpływają pozytywnie na relacje z pracodawcą, przywiązują personel do firmy. W czasach kiedy rotacja jest duża i braki personalne dają się we znaki to bardzo ważny argument, tym bardziej że teraz można to zrobić za 1/5 ceny szkolenia stacjonarnego. Każde szkolenie wpłynie pozytywnie na zwiększanie efektywności pracy Twojego personelu.. Dzięki temu zyskuje on możliwość obsłużenia większego obszaru w tym samym czasie. Ponadto kształcenie personelu wpłynie pozytywnie również na jakość świadczonej usługi. Jest to bardzo istotne w sytuacji ogromnej rotacji i braków personelu.

6. Cena mimo wszystko zbyt wysoka?

Zapraszamy do kontaktu i negocjacji przy zakupie większej ilości szkoleń. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla osób chcących zakupić minimum 10 szt. Kursu podstawowego.

Nadal masz wątpliwości?

Poniżej znajdziesz najważniejsze z pytań i odpowiedzi, które mam nadzieję, pomogą Ci w podjęciu najlepszej decyzji, rozwiewając resztki wątpliwości!