Pierwszy e-learning dla cleaningu

Zaktualizowano: 24 sty
Przedstawiamy Państwu pierwszy polski portal e-learningowy dedykowany w całości branży cleaningowej. Znajdziecie tu Państwo zestaw szkoleń, niezbędnych na każdym szczeblu kariery w branży cleaningowej i tym samym wiedzę niezbędną do dobrego wykonywania pracy sprzątacza, menadżera, handlowca, właściciela firmy, a nawet administratora budynku.
Jako pierwsi w kraju przygotowaliśmy w pełni zdigitalizowane szkolenie "Profesjonalne utrzymanie czystości - Kurs podstawowy", którego program zawiera wyłącznie najważniejsze, najbardziej elementarne zagadnienia, przede wszystkim doskonale dopasowane do potrzeb pracowników liniowych. Jego zawartość sprawia, że stanowi on doskonałą podstawę wiedzy również dla pozostałych osób zaangażowanych w procesy sprzedażowe (handlowców) jak i administracyjne (brygadziści, koordynatorzy, administratorzy).

Przez dekady branża, w której wspólnie funkcjonujemy, cierpiała na pewien brak świadomości potrzeby kształcenia kadry podstawowej, a dotychczas dostępne szkolenia stacjonarne nie tylko swoją ceną, ale i zakresem materiału częstokroć wykraczały poza możliwości i potrzeby pracowników oraz właścicieli firm.
Dlatego też szkolenia w CLEAN MODE są przystępne cenowo i łatwo dostępne wszędzie tam, gdzie ich uczestnik będzie miał dostęp, chociażby do smartfona (choć oczywiście zachęcamy do oglądania szkoleń na monitorze komputera). Od dziś nie ma potrzeby delegowania pracownika na szkolenie stacjonarne. W związku z tym nie ma też już potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów wynikających z transportu pracownika, jego zakwaterowania, wyżywienia czy koniecznością zorganizowania za niego zastępstwa w pracy

.


Prawdę mówiąc, przeszkolenie pracownika w tej branży nie było jeszcze nigdy tak proste i łatwo dostępne!
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie